ВО "Свобода"

ENG

7 серпня
Центральна влада блокує розвиток спорту на Черкащині
Центральна влада блокує розвиток спорту на Черкащині

Кабінет Міністрів своїм рішенням відмовився фінансувати розвиток спорту в Черкаській області. Без майданчиків та товарів для спорту залишилися п'ять шкіл, одна гімназія та юнацька спортивна школа.

Ще у травні 2018 року за пропозицією членів міськвиконкому від ВО "Свобода" та "Нацкорпусу" Ігор Коломоєць як заступник міського голови разом із побратимом Юрієм Ботнаром надіслали звернення до нардепа Олега Петренка, який передав його в уряд. У документі йшлося про питання розподілу субвенції на 2018 рік із державного б'юджету місцевим б'юджетам на соціяльно-економічний розвиток окремих територій.

Рішенням від 13 червня 2018 року на розвиток спорту в Черкаській області кошти було спрямовано. Проте вже рішенням Кабміну від 11 липня 2018 року у фінансуванні спорту Черкаській області відмовлено. Свободівці вважають, що так трапилось через те, що він був у числі тих народних депутатів України, які власними підписами підтримали Антиолігархічний пакет перетворень. Крім того, підпис нардепа з'явився на проєкті постанови за імпічмент Президенту.

"Я обурений, що через політичні суперечки влада не спромоглася віднайти кошти для розвитку спорту. Нагадаю, що 500 тисяч мала отримати ДЮСШ для придбання спортивних товарів та інвентарю, 1, 5 млн гривень мали надати на покриття синтетичною травою прилеглої території Черкаської гімназії №31. Без 3 млн гривень для капітального ремонту спортивних майданчиків залишилися черкаські школи № 10, 13, 15, 22, 25 та 31", ‒ повідомив заступник міського голови Черкас свободівець Ігор Коломоєць.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"