ВО "Свобода"

ENG

10 серпня
Департамент фінансової політики у Черкасах зриває придбання квартир для дітей-сиріт
Департамент фінансової політики у Черкасах зриває придбання квартир для дітей-сиріт

До Черкаської міської ради надійшла державна субвенція для придбання соціяльного житла. Ігноруючи заперечення департаменту соціяльної політики, робоча група визначила його розпорядником цих коштів. Цей департамент не має повноважень вчиняти дії щодо придбання та забезпечення житлом окремих категорій населення.

Водночас такі повноваження є у департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради, про що чітко йдеться у Положенні про цей департамент. Відповідні службові записки та листи надсилали до міського голови, департаменту фінансової політики. Та попри всі заперечення й аргументи, з порушенням регламенту міської ради, директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган включила департамент соціяльної політики до проєкту рішення щодо внесення змін до міського б'юджету.

"Таким чином окремі посадові особи саботують забезпечення житлом дітей-сиріт. Зі свого боку департамент соціяльної політики та служба у справах дітей зробили всю необхідну роботу, зібрали потрібні документи та провели аналіз житла в Черкасах. Закликаю департамент економіки та розвитку виконати повноваження, що входять до їхньої компетенції, а департамент фінансів ‒ не порушувати регламент міської ради", ‒ зазначив директор департаменту соціяльної політики свободівець Олег Гудзенко.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"